Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovanie Kežmarok

Ubytovacie zariadenie Popis Obec Relevancia
Penzión Kežmarok

Ubytovanie v Penzióne Max situovanom v historickom centre starobylého mesta Kežmarok. K dispozícii 2 a 3-lôžkové izby hotelového typu, každá s vlastným soc. zariadením a TV / SAT.Internet v cene izby.Stravovanie v priľahlej reštaurácii.

Kežmarok7.7049627
Hotel HVIEZDOSLAV ****

Vitajte v malom hoteli s veľkým srdcom pod Vysokými Tatrami... Hotel Hviezdoslav**** v je jedným z Historických hotelov Slovenska a ponúka jedinečný zážitok zo spojenia histórie a komfortu v modernom ponímaní.Vyznačuje sa eleganciou, kvalitnou a chutnou gastronómiou, príjemnou a srdečnou atmosférou, individuálnym prístupom k hosťovi a dokonalým relaxom. Majestátne končiare Vysokých Tatier i historické pamiatky v okolí hotela mu dodávajú osobitné čaro a kolorit.

Kežmarok6.5427613
O.K. Ubytovanie

Ubytovanie v historickom meste kežmarok po Vysokými Tatrami

Kežmrok6.395768
Penzión Max** Kežmarok

Ubytovanie v Penzióne Max situovanom v historickom centre starobylého kráľovského mesta Kežmarok, ktoré je jedným z centier turistického ruchu pod Vysokými Tatrami

Kežmarok5.968349
Penzión Max Kežmarok

Penzión Max** je situovaný v historickom centre starobylého mesta Kežmarok, ktorý je jedným z centier turistického ruchu pod Vysokými Tatrami. Je východiskovým bodom pre podnikanie Vašich výletov do nádherného okolitého prostredia tatranského regiónu.

Kežmarok5.912757
Ubytovňa BARMO Kežmarok

Ubytovňa sa nachádza neďaleko historického námestia Kežmarku. Od centra je vzdialená 5 min. pešej chôdze.Kapacita zariadenia je 50 lôžok. Pohodlne zariadené 2 a viac lôžkové izby v bunkovom systéme so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.

Kežmarok5.801572
Privát Kalafut

prijemné, kvalitné a pri tom lacné ubytovanie v podtatranskom meste Kežmarok

Kežmarok4.47192
STARINSKY

Ubytovanie Star sa nachádza v obci Ľubica vo vzdialenosti 2 km od historického mesta Kežmarok a 4 km od termálneho kúpaliska Vrbov.

Kežmarok4.4163275
Penzión Max

Penzión Max je situovaný v historickom centre podtatranského mesta Kežmarok. Starobylé mestečko Kežmarok je historická perla pod Tatrami. V blízkom okolí 3 národné parky: TANAP - 12 km, Slovenský raj - 27 km, Pieninský národný park - 30 km. Poloha penziónu v centre mesta zaručuje veľa výmoženosti.

Kežmarok4.3871346
KISKA penzión

Penzión KISKA sa nachádza priamo v centre Kežmarku. Budova penziónu KISKA (bývalý meštianský dom) prešla úplnou rekonštrukciou v roku 2008 a momentálne patrí k jedným z najkrajších objektov v Kežmarku.

Kežmarok4.2495503
TJ Štart-Hotel Štart

izby sú dvojlôžkové, trojlôžkové, štvorložkové a bungalovy pre rodiny s deťmi (6 lôžok)

Kežmarok4.2495503
Ranč-chata Čajka

Chata pre 13 osoby v krásnej prírode pri lese. Idalne prerodiny s deťmi. Parkovanie v uzamknutom objekte. pre hosti ponukame jazdy na koni v objekte alebo výlety na koni po okoli.

Kežmarok4.2495503

Stránka: 1 2 3


Warning: file_get_contents(http://www.cdrex.com/solr_589/import/cru_s.pl?doc=Ke%C5%BEmarok) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 401 Unauthorized in /www/doc/www.cru.sk/www/hladaj2.php on line 125

Ubytovanie Kežmarok - kľúčové slová

Ubytovanie v turistických oblastiach


Podujatia v obci Kežmarok