Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovanie liptov apartmany

Ubytovacie zariadenie Popis Obec Relevancia
Apartmány Fatrapark Liptov

Rekreačné apartmány Fatrapark Liptov Ružomberok s vlastnou kuchynkou a nadpriemerným vybavením. Non-stop recepcia, herňa, reštaurácia priamo v objekte. Parkovisko, skiroom, internet a prístelka iba u nás zadarmo.

Ružomberok7.9922705
Apartmany Broma Demänová-Liptov-Tatry

Pre návštevníkov Liptova poskytujeme príjemné a útulné ubytovanie. Ubytovacie zariadenie Broma pozostáva z dvoch rekreačných domov Baška a Broma. V objektoch sa nachádzajú 4 apartmány a 6 izieb. Izby sú vybavené satelitnou televíziou, chladničkou a samostatnou kúpelňou s wc. V apartmánoch sa nachádz

Liptovský Mikuláš Demänová6.6472063
apartmány Tania Nízke Tatry Liptov

Ubytovacie zariadenie sa nachádza na okraji podhorskej obce Závažná Poruba. Za dedinou sa nachádza známe lyžiarske stredisko Opalisko. Na lístky poskytujeme výraznú zľavu. Jasná - Chopok je vzdialená 10 min. cesty autom. Neďaleko je dobrá reštaurácia. Ubytovanie spočíva v dvoch apartmánoch. Každý apartmán má dve spálne s kúpeľňami, obývaciu časť s TV a krbom, kuchyňu s vybavením. Von je terasa a trávnatá plocha v okolí.

Závažná Poruba.6.3768196
Apartmány Best

Ubytovanie v 4 samostaných apartmánoch priamo v obci Bešeňová,

Bešeňová3.476624
Apartmány Bešeňová

ubytovanie apartmánového typu,posedenie,gril,tiché prostredie

Liptovský Michal3.476624
apartmány Anemari

Celková kapacita ubytovacieho zariadenia je 10 pevných lôžok + 5 prístelkov. V každom apartmáne je k dispozícii kúpelňa so sprchovacím kútom a wc. V celom objekte je dostupné wifi pripojenie na internet. Každá izba je vybavená televíznym príjimačom.

Demänova3.476624
Rezort Apartmány Hrabovo

Nový Rezort Apartmány Hrabovo ponúka nadštandardné ubytovanie na Liptove v nádhernej lokalite Národný park Veľká Fatra len 2 km od mesta Ružomberok. Rezort sa skladá so siedmych apartmánových domov a leží len 50 m od kabínkovej lanovky Skiparku Ružomberok.

Ružomberok3.1244216
Apartmany Broma-Demanova

Rekreačné domy – Apartmány Broma -ideálne miesto pre Vašu dovolenku v Nízkých Tatrách

Demänová3.0579202
Apartmány Hilson Jasná

Každý apartmán má samostatnú spálňu, kompletne zariadenú kuchyňu a balkón, alebo terasu s prekrásnym výhľadom na tatranské štíty. Jednotlivé apartmány poskytujú pohodlné bývanie pre 2-7 osôb. K dispozícií je wellness s fínskou a bylinkovou saunou, s ochladzovacími sprchami, vírivkou, relaxačnou miestnosťou a vonkajšou terasou. Hostia môžu využiť aj grilovacie altánky, detské ihrisko s trampolínou, požičovňu elektrobicyklov a cestných štvorkoliek.

Demänová3.038167
Apartmány Privát Ďurik

Ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Pavčina Lehota. Je to podhorská turistická obec ležiaca 7 km od Liptovského Mikuláša. V blízkom okolí sa nachádzajú objekty zimnej i letnej rekreácie Taraladia, Bešeňová,Jasná-Chopok. Je riešená ako samostatná budova. Pozostáva z troch izbieb s kuchynským kútom, kupeľňou a WC a jednej izby s kúpeľňou a WC. Na všetkých izbách sú TV + SAT.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je kuchyňa, ktorá slúži i ako spoločenská miestnosť.

Pavčina Lehota3.0184135
Apartmány Ada

Štyri samostatné atraktívne apartmány v apartmánovom dvojposchodovom dome ADA s podlahovým kúrením v tichej časti obce Liptovský Trnovec v areáli chatiek Aquatherm.

Liptovský Trnovec2.9961305
Apartmány Slniečko

Ubytovanie v dvoch plne vybavených apartmánoch

Liptovské Sliače2.973555

Stránka: 1 2 3 4

Ubytovanie liptov apartmany - kľúčové slová

Ubytovanie v turistických oblastiach