Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovanie Púchov

Ubytovacie zariadenie Popis Obec Relevancia
Ubytovňa SISI

Ubytovanie v Púchove - Ubytovňa SISI - možnosť objednať raňajky, obedy a večere, budova je strážená kamerovým systémom, bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet

Púchov5.784031
Ubytovanie pre firmy a robotníkov

Ubytovanie pre firmy a robotníkov sa nachádza v tichej oblasti Púchova, časť : Horne Kočkovce. Približne 100m od zariadenia je pohostinstvo, potraviny a železničná stanica . Firma Continental Matador cca 800m. Cena už od: 6.5 eur / noc / osoba. Pri dlhšom pobyte možnosť dohody. Pre viac inf. nás môžete kedykoľvek kontaktovať na uvedenom tel.čisle.

puchov5.7104764
Robotnicka ubytovna

pre firmy a robotnikov

Púchov5.6075006
Drevenica Klecenec

Ponúkame Vám na prenájom malebnú drevenicu, ktorú sme citlivo zrekonštruovali so zachovaním tradičného vzhľadu a charakteru pôvodnej drevenej stavby z minulosti a so snahou poskytnúť hosťom min. štandard očakávaný v dnešnej dobe v prekrásnom prírodnom prostredí Javorníkov, ktorá sa nachádza v osade Klecenec.Poloha chaty zaisťuje v blízkom okolí široké možnosti pre šport, relax a oddych. Ideálne podmienky pre strávenie Vašej dovolenky s rodinou či priateľmi.

Puchov5.6075006
Hotel Wili

Každá izba má balkón s výhľadom na športový areál. Izby sú vybavené WC, sprchou, sušičom na vlasy, farebným televízorom so satelitným príjmom, rádiom, telefónom, minibarom.

Púchov3.7383337
Penzión Zuzka

Ubytovanie v súkromí sa nachádza v krásnom tichom prostredí Javorníkov, v malebnej dedinke Nimnica asi 2 km od Púchova a 500 m od Kúpeľov Nimnica.

Nimnica1.7653034
KOZI HRIB

Chata rodinného charakteru s dvoma samostatnými jednotkami pre ubytovanie až 18 osôb sa nachádza v malebnom pohorí Javorníky, blízko Moravsko - Slovenskej hranicev obci Lazy pod Makytou, časť Olšová cca 20 km od Púchova. Prístupová cesta ako aj parkovisko sú po celý rok udržiavané.

Lazy pod makytou1.1768689

Warning: file_get_contents(http://www.cdrex.com/solr_589/import/cru_s.pl?doc=P%C3%BAchov) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.cru.sk/www/hladaj2.php on line 125

Ubytovanie Púchov - kľúčové slová

  • Ubytovanie Púchov - puch(4)
  • Ubytovanie Púchov - firma(3)
  • Ubytovanie Púchov - malebný(3)
  • Ubytovanie Púchov - cast(2)
  • Ubytovanie Púchov - ubytovňa(2)
  • Ubytovanie Púchov - cca(2)
  • Ubytovanie Púchov - chata(2)
  • Ubytovanie Púchov - km(2)
  • Ubytovanie Púchov - javornikov(2)
  • Ubytovanie Púchov - charakter(2)

Ubytovanie v turistických oblastiach


Podujatia v obci Púchov