Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovanie Ružomberok

Ubytovacie zariadenie Popis Obec Relevancia
Vila Helena Ružomberok - Hrabovo

Ubytovanie v nádhernej lokalite Hrabovo pri Ružomberku uprostred prírody Veľkej Fatry, na brehu jazera a zároveň pri zurčiacom horskom potôčiku určite naplní vaše očakávania a umožní vám zrelaxovať a načerpať nové sily. Hrabovo je plné nielen krásnej prírody, ale aj množstva atrakcií a možností, ako sa zabaviť v prírode so svojimi deťmi a priateľmi. Vila Helena je novopostavený apartmánový dom priamo pri údolnej stanici kabínkovej lanovky strediska Skipark Ružomberok - Malinô Brdo.

Ružomberok4.9258547
Hotel A-čko Ružomberok

Novozrekonštruovaný hotel sa nachádza na začiatku rekreačnej oblasti Malinô Brdo (Skipark - 12km zjazdoviek). Od stredu mesta je vzdialený 1,5 km

Ružomberok4.8178234
Western penzion Ružomberok

WESTERN PENZIÓN - tento štýlový 50 os. rodinný penzión Vas víta v Areáli Ranč 1 km od Ružomberka smer Žilina,blízko je Malino Brdo , Bešeňova aj Tatralandia .

Ruzomberok -Cernova4.771945
Privát Ruzomberok

Ubytovanie v 4-izbovom byte na sídlisku Kľačno. TV, video, satelit, káblová televízia

Ružomberok4.771945
Ubytovanie privat Ruzomberok

Ponúkame ubytovanie v šiestich mezonetových - poschodových bytoch. Byt pozostáva z denného priestoru s kuchynským kútom, vstupu, kúpeľne a spálne pre štyri osoby v podkroví

Ružomberok4.771945
Chaty Ružomberok

Informácie o ubytovaní v chatách Bystrina, Lúč, Tomáš a Zuzana

Hrabovo4.5884314
APARTMANY FATRAPARK RUŽOMBEROK

Objavte nádherný apartmanový dom Fatrapark pod úpätím Velkej Fatry v Skiparku Malino Brdo ,blízko termalov Bešenovej a Tatralandie .

Ružomberok3.2424679
Motel Ranč Ružomberok

Motel Ranč ponúka ubytovanie v novo zrekonštruovaných izbách, stravovanie v štýlovo zariadenej reštaurácii a športové vyžitie pre dospelých aj pre deti.

Ružomberok3.2424679
Rezort Apartmány Hrabovo

Nový Rezort Apartmány Hrabovo ponúka nadštandardné ubytovanie na Liptove v nádhernej lokalite Národný park Veľká Fatra len 2 km od mesta Ružomberok. Rezort sa skladá so siedmych apartmánových domov a leží len 50 m od kabínkovej lanovky Skiparku Ružomberok.

Ružomberok2.8699005
Chata Brdo

chata nachádzajúca sa priamo na zjazdovke Skiparku Ružomberok vhodná hľavne pre dodiny s detmi Vám umožní príjemne si oddýchnuť a zdravo sa unaviť pri zimnných alebo letných športoch

Ružomberok2.856292
Apartmány Fatrapark Liptov

Rekreačné apartmány Fatrapark Liptov Ružomberok s vlastnou kuchynkou a nadpriemerným vybavením. Non-stop recepcia, herňa, reštaurácia priamo v objekte. Parkovisko, skiroom, internet a prístelka iba u nás zadarmo.

Ružomberok2.856292
Chata Hrabovo

Chata Hrabovo ponúka ubytovanie pre 12 – 15 ľudí v dvoch samostatných apartmánoch. Je situovaná vo vyhľadávanom horskom prostredí Hrabovskej doliny, ktorá je súčasťou chránenej krajinnej oblasti Veľká Fatra. Turisti môže oceniť nie len blízku 1km vzdialenosť od centra mesta Ružomberok.

Ružomberok2.8355744

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8


Warning: file_get_contents(http://www.cdrex.com/solr_589/import/cru_s.pl?doc=Ru%C5%BEomberok) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 401 Unauthorized in /www/doc/www.cru.sk/www/hladaj2.php on line 125

Ubytovanie Ružomberok - kľúčové slová

Ubytovanie v turistických oblastiach


Podujatia v obci Ružomberok