Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovanie Turiec

Ubytovacie zariadenie Popis Obec Relevancia
Apartmánový dom TURIEC ***

Apartmány jedno a dvoj izbove s kuchynkou,socialnym zariadnim ,TV + SAT. Nové !!! Zariadené s nábytkom z dreva. Kompletne zariadené .Ubytovanie za bezkonkurenčné ceny !!!

Martin-Košťany nad Turcom10.685837
Hotel Turiec

Ubytovaciu kapacitu hotela tvorí 59 štandardne vybavených izieb. Všetky izby sú vybavené farebným TV, rádiom, telefónom a kúpelňou s vaňou. ...

Martin8.752157
Penzión Kaštieľ Záturčie

ubytovanie v novopostavenom penzióne v príjemnom prostredí areálu zrekonštruovaného kaštieľa

Martin, Zátručie4.812875
Penzion Jordán

Ubytovacie zariadenie pre prácu aj oddych 20 osôb,rešavrácia 10-21hod.,chránené parkovisko 20aut.

Martin4.812875
Ubytovanie v súkromí - TURČAN

Ponúkame ubytovanie v súkromí v krásnom prostredí Turčianskych Teplíc, s veľmi výhodnou polohou pri aquaparku. Prízemie je riešené bezbariérovo, takže radi uvítame aj menej pohyblivých hostí. Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0949173740 (O2).

Turčianske Teplice4.812875
vila zahrada

rodinny penzion pre 3-4 rodiny

dolny kalnik4.812875
Dom v Zahrade

Dom v Záhrade ponúka návštevníkom príjemné ubytovanie v dvoch samostatných izbách s TV,SAT,WI-FI.K celému ubytovaciemu zariadeniu patrí plne vybavená kuchynka s chladničkou,mikrovlnkou,rýchlovarnou kanvicou a sporákom,kúpeľňa,wc a spoločenská predsieň.K dispozícii máte celú chatu,bez majitelov

Turčianske Teplice4.812875
Chata TURČEK

Ubytovanie v nádhernom prostredí Kremnických hôr s výbornými podmienkami na lyžovanie a turistiku v rekreačnom stredisku Skalka pri Kremnici.Desiatky kilometrov upravovaných lyžiarskych bežeckých tratí pre rekreačných, ale aj náročných lyžiarov spájajú strediská Skalka - Krahule - Králiky - Turček. Pre záujemcov o lyžovanie, zimnú pešiu turistiku, ponúkame návštevu v lyžiarskom stredisku Skalka.

Turčianske Teplice4.812875
Gazdovský dvor Turčianske Kľačany

Gazdovský dvor Turčianke Kľačany je ekologická agroturistická farma ležiaca v prekrásnom prostredí podhoria Národného parku Malá Fatra. Zákazníkom ponúka areál, kde môžu dospelí i deti stráviť príjemné chvíle pohody a vyťažiť čo najviac z konceptu spájajúceho ekologickú farmu a turistické zariadenie. Penzión sv. Mitra ponúka komfortne zariadené dvojlôžkové izby. Súčasťou izieb je kúpelňa so sprchovým kútom, televízia. V cene prístup na Internet cez WiFi parkovacie miesto, raňajky.

Turčianske Kľačany4.812875
Penzión pod Pivnicou**

Penzión sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Snowland (12 km od mesta Martin, v pohorí Malá Fatra, nad obcou Valča). Stredisko ponúka 5 lyžiarských vlekov a 4-sedačkovú lanovku. Celková kapacita je 5200 osôb / hod, mechanické zasnežovanie, 4 zjazdové trate s možnosťou večerného lyžovania. Vybavenie apartmámových bytov v penzióne nesklame ani náročného klienta.Od lyžiarských vlekov a lanovky je vzdialený asi 50 m a nachádza sa pri ukončení zjazdových tratí.

Valča4.812875
Hostel u Yetiho*

Ubytovňa sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Snowland ( 12km od Martina, v pohorí Malá Fatra, nad obcou Valča), od lyžiarskych vlekov je vzdialená asi 50m. Stredisko ponúka 4 lyžiarske vleky a štvorsedačkovú lanovku, mechanické zasnežovanie, 4 zjazdové trate s možnosťou večerného lyžovania. Ubytovňa svojim hosťom ponúka ubytovanie v trinástich izbách, alebo troch apartmánoch.

Valča4.812875
Penzión Julianin dvor

Ubytovanie Vrútky - Martin - Martinské hole, ... Lyžiarské strediská Martin - Turiec. Lyžiarske stredisko Martinské hole (10km); Snowland Valčianska dolina ...

Martin4.3313227

Stránka: 1 2 3 4 5


Warning: file_get_contents(http://www.cdrex.com/solr_589/import/cru_s.pl?doc=Turiec) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 401 Unauthorized in /www/doc/www.cru.sk/www/hladaj2.php on line 125

Ubytovanie Turiec - kľúčové slová

Ubytovanie v turistických oblastiach