Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovanie Vysoké Tatry a okolie

Ubytovacie zariadenie Popis Obec Relevancia
Hotel Panoráma

Hotel PANORÁMA umožňuje nádherný výhlad na panorámu Vysokých a Nízkych Tatier . Okolie hotela poskytuje nepreberné možnosti na relaxáciu, ...

Vysoké Tatry4.6013737
Chaty Tatra

Chaty Tatra sa nachádzajú v lese Tatranskej Štrby. Ponúkame možnosť prenajať si izby ale aj celé objekty (kapacita 12+22 osôb). Každá z 15 izieb má vlastnú kúpeľňu, oba domy majú spoločenskú miestnosť s kozubom, kuchyňu. Nová fínska sauna je k dispozícii za poplatok. V zime sú v okolí bežkárske trate, v lete sme ideálnym východiskom pre peších turistov (zastávka zubačky na Štrbské Pleso len 10 min. a stanica Štrba 20 min.pešo) a cykloturistov, ale aj rodiny s deťmi (ohnisko, lúka, hojdačka).

ŠTRBA3.035767
Andrea Bartošová

Ubytovanie v chate, chalupe a podkrovnom apartmáne, popis okolia

Štrba2.1494186
Apartamány Radana-Štrba

Apartmánové ubytovanie Radana na podhorí Vysokých Tatier v Štrbe pod Štrbským plesom.3 x apartman (1x4+2,2x2+2).Celková kapacita 14 lôžok. Poloha objektu vhodná na vysokohorskú turistiku,cykloturistiku,prechádzkyprirodou a výlety do atraktívného okolia Tatier .

Štrba1.5631528
Ubytovňa BARMO Kežmarok

Ubytovňa sa nachádza neďaleko historického námestia Kežmarku. Od centra je vzdialená 5 min. pešej chôdze.Kapacita zariadenia je 50 lôžok. Pohodlne zariadené 2 a viac lôžkové izby v bunkovom systéme so spoločným sociálnym zariadením na chodbe.

Kežmarok1.2151065
Penzión Mlyn

Penzión Mlyn sa nachádza na konci malej dediny Veľký Slavkov, v tichom prostredí pri lesnom parku. Dedina je vzdialená cca 7 km južne od centra Vysokých Tatier - Starého Smokovca a 5 km od mesta Poprad. Z Popradu sa do Veľkého Slavkova dostanete priamym spojením tatranskou železnicou - električkou, ktorá premáva do celých Vysokých Tatier. Zastávka električky je vzdialená 500 m od nášho penziónu. Veľkosť penziónu vyhovuje na organizovanie autobusových zájazdov s možnosťou parkovania v areáli penz

Veľký Slavkov1.2151065
Penzión Blanka **

Náš rodinný penzión ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách, s vlastným soc. zariadením, TV, SAT, rádiom a bezplatným WIFI pripojením. Jedlo pripravované z Našej kuchyne, vo Vás zanechá gurmánsky zážitok, ktorý môžte spojiť s posedením v Našom štýlovom bare. Pre deti je k dispozícií množstvo atrakcií ako vo vnútri penziónu, tak aj na vonkajšom priestranstve. Posedenie na letnej terase pri svetle lampáša, je pre Vás ten správny oddych a relax. Príďte sa zregenerovať do Nášho penziónu.

Ždiar1.2151065
Penzión Skitour

Rodinný penzión SKITOUR je situovaný v obci Stará Lesná, ktorá svojou polohou umožňuje klientom stráviť svoju dovolenku nielen v zime, ale aj v lete. Penzión disponuje 6-mi izbami. Každá izba má sprchu a toaletu, k dispozícii je: 3 x kuchyňa, spoločenská miestnosť s TV/SAT, detský kútik, free wifi. Voľné chvíle môžete stráviť pri krbe v záhrade. Pre autá je k dispozícii bezplatné uzamknuté parkovisko.

Stará Lesná1.2151065
Hotel Guľa

Náš hotel pre záujemcov o ubytovanie ponúka 4 nové štvorlôžkové izby so štandardným vybavením (TV prijímač, WC, sprcha a umývadlo,) a 5 dvojlôžkových, šesť trojlôžkových izieb s umývadlom a oddeleným sociálnym zariadením pre mužov a ženy (umývadlá, sprchy, WC). V našej reštaurácii ponúkame našim hosťom raňajky, obedy a večere za výhodné ceny. Ako bonus majú naši hostia možnosť využiť bezplatné pripojenie na WIFI internet. Súčasťou hotela je sala s kapacitou 220 miest vhodna naolavy,plesy,svadb

Batizovce1.2151065
Penzion U ORLA

Novy penzion pri Vysokych Tatrach,lyzovanie na okoli, domaca atmosfera, dobra cena, kvalitna kuchyna

Šuňava1.0094725
Ranč-chata Čajka

Chata pre 13 osoby v krásnej prírode pri lese. Idalne prerodiny s deťmi. Parkovanie v uzamknutom objekte. pre hosti ponukame jazdy na koni v objekte alebo výlety na koni po okoli.

Kežmarok0.9161504
Penzión Max

Penzión Max je situovaný v historickom centre podtatranského mesta Kežmarok. Starobylé mestečko Kežmarok je historická perla pod Tatrami. V blízkom okolí 3 národné parky: TANAP - 12 km, Slovenský raj - 27 km, Pieninský národný park - 30 km. Poloha penziónu v centre mesta zaručuje veľa výmoženosti.

Kežmarok0.8330668

Stránka: 1 2

Ubytovanie v turistických oblastiach