Miesto pre Vašu reklamu. Viac informácií na cdrex@cdrex.com

Ubytovanie presov centrum

Ubytovacie zariadenie Popis Obec Relevancia
VILLA BELLA Bed & Breakfast

Villa Bella sa nachádza v metropole Šariša v Prešove, je situovaná v tichom prostredí približne 3 km od centra mesta Prešov. Postavená je v príjemnom prostredí Hnileckých vrchov, Spiša a Šarišskej vrchoviny. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, manželské páry, aj pre obchodných cestujúcich, ktorí preferujú pokojnejšie a pohodové prostredie.

Prešov4.4836144
Penzión Hradby

Ubytovanie v historickom centre Prešova Vám ponúka moderný, štýlový a útulný Penzión Hradby. Ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a apartmánoch.Izby sú štýlovo zariadené s dôrazom na maximálne pohodlie zákazníka.Apartmány sú určené pre náročnejšiu klientelu vyžadujúcu domáce pohodlie a pre zákazníkov s dlhotrvajúcim pobytom. Ubytovanie je svojim komfortom a reprezentatívnosťou vhodné aj pre zahraničných hostí.O pohodlie zákazníkov sa stará nepretržitá recepčná služba.

Prešov4.413804
Penzión Brahama

Penzión BRAHAMA sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra mesta Prešov, ale je pritom situovaný v tichom ...

Prešov2.8336515
Villa Bella

Villa Bella sa nachádza v príjemnom prostredí cca 3 km od centra mesta. Svojím hosťom ponúka pekné ubytovanie za primeranú cenu, v ktorej sú zahrnuté raňajky podľa vlastného výberu. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich a manželské páry. Kapacita: 8 lôžok, 2 prístelky.

Prešov - Vydumanec2.1270032
Apartmán Sonata

Ubytovanie v apartmáne so samostatným vchodom z ulice, parkovanie priamo pred domom. Nachádza sa 200m od centra mesta v tichom prostredí. Je ideálny pre 4 osoby + 2x prístelka, vhodný aj pre rodiny. Možnosť stravovania v okolitých reštauráciách

Prešov2.102313

Warning: file_get_contents(http://www.cdrex.com/solr_589/import/cru_s.pl?doc=presov+centrum) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.cru.sk/www/hladaj2.php on line 125

Ubytovanie presov centrum - kľúčové slová

  • Ubytovanie presov centrum - mesto(4)
  • Ubytovanie presov centrum - rodný(3)
  • Ubytovanie presov centrum - rodina(3)
  • Ubytovanie presov centrum - prostredi(3)
  • Ubytovanie presov centrum - preso(3)
  • Ubytovanie presov centrum - ticho(3)
  • Ubytovanie presov centrum - tichý(3)
  • Ubytovanie presov centrum - bella(2)
  • Ubytovanie presov centrum - penzion(2)
  • Ubytovanie presov centrum - belieť(2)

Ubytovanie v turistických oblastiach